Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na narty przez cały rok. Stok w Międzyrzecu Podlaskim już otwarty (zdjęcia)

Utworzony przez Jurek, 30 września 2012 r. o 21:36
Daj wam boże!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu weź się do pracy  i stwórz sobie i rodzinie  miejsca pracy i płać  podatki dla miasta  ,a nie ciągle  marudzisz i masz  żal  do  burmistrza.Komuna  dawno  minęła, czas przystosować się do nowej  rzeczywistości  i brać  sprawy  w swoje  ręce a nie ciągle biadolić.
A dlaczego ma coś sam zakładać? Niech wstąpi do PSLu to mu koledzy z partii z 4 państwowe posady załatwią za porządna kasę i nawet nie będzie musiał listy obecności podpisywać, a może nawet i nie będzie musiał się w pracy pojawiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy ty tak naprawdę czy tylko udajesz? O sklepach nie pisałem i nie sklepy miałem na myśli tylko dziesiątki małych firm które rozpoczęły działalność w mieście. I nie wiem co się tak tej budki na żwirowni czepiłeś? Z zazdrości, ktoś cię uprzedził? Budka była na początku gdy nic innego w pobliżu nie było. Teraz sa przedsiębiorcy którzy widząc że żwirownia jest zagospodarowywana postanowili tam zainwestowac własne pieniądze. I choćbyś nie wiem jak się napinał na tym forum to na żwirowni będziemy mieli regionalny ośrodek turystyczny. Można się tu będzie uczyć jeździć na nartach i uczyć żeglowania. Będzie można leżeć brzuchem do góry na plaży i aktywnie spędzać czas. 
Inwestycje na żwirowni wyglądają sensownie. Trzeba trochę poczekać na efekty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego ma coś sam zakładać? Niech wstąpi do PSLu to mu koledzy z partii z 4 państwowe posady załatwią za porządna kasę i nawet nie będzie musiał listy obecności podpisywać, a może nawet i nie będzie musiał się w pracy pojawiać.
Może i tak  zrobić. Ważne  żeby wywiązywać się  z powierzonych  zadań i obowiązków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i tak  zrobić. Ważne  żeby wywiązywać się  z powierzonych  zadań i obowiązków.
Wytłumacz mi jak człowiek, który nie pojawia się w pracy może wywiązywać się z powierzonych mu zadań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i tak  zrobić. Ważne  żeby wywiązywać się  z powierzonych  zadań i obowiązków.
Ty naprawdę za społecznie sprawiedliwe uważasz siedzenie na 4 stołkach po znajomości bez konieczności pojawiania się w pracy i branie za to pensji wyższej niż średnia krajowa? Naprawdę nie widzisz w tym nic złego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i tak  zrobić. Ważne  żeby wywiązywać się  z powierzonych  zadań i obowiązków.
Czy ty wiesz gdzie żyjesz?Kto w tym mieście,w powiecie,województwie i kraju wywiązuje się z powierzonych zadań?Oczywiście mam na myśli władze wszelkiej maści.My,wyborcy daliśmy im kredyt zaufania w wyborach,powierzyliśmy rządzenie nasza ojczyzną i co?łupią nas jak chcą i robią co chcą i  powierzone obowiązki olewają.Liczy się tylko układ, wszelkie koterie i zależności.Jak wszyscy wiemy przoduje w tym partia,ha,ha,ha,chłopska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ty wiesz gdzie żyjesz?Kto w tym mieście,w powiecie,województwie i kraju wywiązuje się z powierzonych zadań?Oczywiście mam na myśli władze wszelkiej maści.My,wyborcy daliśmy im kredyt zaufania w wyborach,powierzyliśmy rządzenie nasza ojczyzną i co?łupią nas jak chcą i robią co chcą i  powierzone obowiązki olewają.Liczy się tylko układ, wszelkie koterie i zależności.Jak wszyscy wiemy przoduje w tym partia,ha,ha,ha,chłopska.
Czyli PIS.Bo na tą partię  chłopi  ostatnio  głosowali i okazało się ,że ona   kolejny raz jest w opozycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty naprawdę za społecznie sprawiedliwe uważasz siedzenie na 4 stołkach po znajomości bez konieczności pojawiania się w pracy i branie za to pensji wyższej niż średnia krajowa? Naprawdę nie widzisz w tym nic złego?
 
Ty naprawdę za społecznie sprawiedliwe uważasz siedzenie na 4 stołkach po znajomości bez konieczności pojawiania się w pracy i branie za to pensji wyższej niż średnia krajowa? Naprawdę nie widzisz w tym nic złego?
Jak się bierze pensję z czterech miejsc a do roboty chodzi się od czasu do czasu do jednej po to aby darmową kawę wypić i koleżków na balety okolicznościowe zaprosić to się nie widzi w tym nic złego a wręcz przeciwnie chwali się przedsiębiorczość a wszystkich uczciwych uważa się za głópców i popaprańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy chcecie od naszego prawdomównego  i skromnego najlepszego w dziejach przewodniczacego Roberta Matejka ?   On poprostu chciał sobie wybudować dom , kupić terenowy samochód i trochę zabezpieczyć się na przyszłość.  O tym gdzie zarabia tyle forsy nawet nie wspominał w oświadczeniach majątkowych bo miał świadomość , że to jest delikatnie mówiąc nieuczciwe. Wiec skoro już wiemy , że on wie co narobił pozostaje mieć nadzieję , że jak na harcerza przystało odda co wybrał i już będzie pracował uczciwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czekaj tatka latka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli co niedziela łyka Pana Jezusa to chyba się musiał wyspowiadać a co za tym idzie powinien mieć mocne postanowienie poprawy czyż nie ? Może i przed sądem wreszcie przyzna się do winy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A daj Boże!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...